Zdravotní jóga


úterý 17:15
úterý 19:00
čtvrtek 19:00

Na lekce jógy je nutné se přihlásit dopředu na tel. +420 605 285 950
email: jelinkova.jana@gmail.com

Těší se na Vás cvičitelka Jana Jelínková
Jelínková


Cvičením zdravotní jógy Vás povede fyzioterapeutka Jana Jelínková.
Přijďte vyzkoušet jógu pro zdraví a rehabilitaci. Cvičení je v malých skupinkách, maximálně 9 cvičenců, kdy jsem schopná uhlídat Vaše tělo.
„Chci aby každý kdo se mnou cvičí, cvičil správně a bylo to ve zdravotní prospěch každého jednotlivého cvičence. Stačí malý posun pánve, natočení dolní končetiny, pootočení dlaně, tak aby Vaše disbalance skončili. Ano jóga bolí pokud správně srovnáte tělo, naučíte se správně dýchat a propotíte se mnou nejedno tričko. Naučíte se vnímat vlastní tělo.“


Slender club Pohoda zde na Tesaříkově 1027/2 jsem koupila v květnu roku 2017 a přejmenovala jsem na Pohoda salon.

Ve zdravotnictví jsem od svých 14 let zahájením studia na všeobecnou zdravotní sestru, poté praxe v nemocnici a následné studium rehabilitace při zaměstnání. Jako masérka jsem začala na vlastní živnost po narození dětí, díky své kvalifikaci fyzioterapeuta.
Po revoluci se dále vzdělávám, procházím další studia ohledně východních medicín, Ajurvedu (indické učení), čínské tlakové masáže, baňky, reflexologie, reiky, zajímám se o homeopatii, další školení a kurzy, novinky v rehabilitaci a cvičení. Jsem lektor zdravotního cvičení, jógy, kalanetiky, pilates, cvičení podle Mojžíšové a dalších cvičení, tak jak je přináší naše uspěchaná doba. Věřte, že nakonec jakékoliv cvičení pochází z jógy, upravené, zrychlené, pomalé….
Zajímá mě prostě vše co je spojené s masáží, zdravotním cvičení a jógou. Soukromou ordinaci mám od roku 1994.

Lidské tělo mě fascinuje, je tak dokonalé, když vše funguje.
Práce s lidským tělem je pro mě radost, když vím, že mohu pomoci od bolesti a trápení. Naše tělo reaguje na naši psychiku, co se nám děje uvnitř, děje se i vlastnímu tělu a naopak, co uděláme svému fyzickému tělu, to se odrazí na naší psychice. Musíme pracovat společně na svém těle i cítit se dobře a změny co nastávají vnímat pozitivně. Protože každá bolest, trápení nás posouvá dál. Vnímejme tedy své tělo jako celek.

Právě východní medicína, jóga mi hodně pomáhá při mých masážích a cvičení. Práce o své rodinné příslušníky z řad seniorů, děti a mé vlastní obtíže a operace mi pomáhají chápat pacienty, co přicházejí s bolestí a trápením, co chtějí být zase v pořádku.

TRX, funkční tělo, pevné hýždě, step aerobic, zdravá záda, gymbalóny, břišní tance


pondělí 9:00 – TRX
pondělí 18:00 – funkční tělo
pondělí 19:00 – TRX
středa 9:00 – TRX
středa 18:00 – pevné hýždě
středa 20:00 – step TRX
pátek 9:00 – step aerobic/TRX
pátek 18:00 – zdravá záda
pátek 19:00 – TRX
sobota 10:00 – břišní tance

tel: +420 775 051 335

email: zadoranuta@gmail.com

Těší se na Vás cvičitelka Hanna Zadorožnja
Anna TRX


Kondiční specialista s 5letou praxí, dalšími zaměřeními jsou funkcionál cvičení, step aerobik, TRX.
Je absolventem Fitness akademie Ronnie.cz.

Podrobnosti:

Veškerá cvičení jsou maximálně pro 5 lidí.
Při předplatném budete mít zajištěné své místo, pokud nebudete moci některé cvičení přijít sami, můžete poskytnout své místo kamarádce ( náhradnici za Vás), nepropadne Vám tímto lekce. Při neomluvené absenci alespoň den dopředu, Vám bude účtován poplatek 100%.
Pokud nechcete předplatné, můžete platit přímo hodinu, pokud budou volná místa. Přednost mají klientky s předplacenou hodinou. Kapacita tělocvičny je omezena na maximum 5 lidí, jedná se tedy o cvičení v malé skupince.

 

Prohlédněte si náš ceník