Cvičení

ZDRAVOTNÍ JÓGA

 

Cvičením zdravotní jógy Vás povede fyzioterapeutka Jana Jelínková.
Přijďte vyzkoušet jógu pro zdraví a rehabilitaci. Cvičení je v malých skupinkách, maximálně 10 cvičenců, kde je cvičitelka schopná uhlídat Vaše tělo.
„Chci aby každý kdo se mnou cvičí, cvičil správně a bylo to ve zdravotní prospěch každého jednotlivého cvičence. Stačí malý posun pánve, natočení dolní končetiny, pootočení dlaně a je zcela odlišné vnímání vlastního těla.“

Cvičíme:

úterý v 17.15 hodin
úterý v 19.00 hodin
čtvrtek v 19.00 hodin

Na lekce jógy je nutné se přihlásit dopředu na tel. +420 605 285 950
email: jelinkova.jana@gmail.com

Těší se na Vás cvičitelka Jana Jelínková


JÓGA + DĚTSKÁ JÓGA

 

I když moje cesta k józe byla dlouhá a ne vždy jednoduchá, jsem nesmírně vděčná za tento dar. Jógu a všechno s ní spojené vnímám jako své poslání.
Věřím, že cvičení jógy nás posunuje směrem k toku kosmické harmonie. Harmonie, která nás unáší všemi směry životem jako proud nesoucí vodu v korytu, jež vytváří nádhernou symbiózu.
Občas je tok silnější, občas slabší, někdy změní směr, ale důležité je v ní stále rozpoznávat harmonii.

Mé lekce jsou kombinací ásan (pozice), hudby a meditace. Ásany jsou prováděny plynulým způsobem, přičemž dech je součástí každého pohybu.
Přes rytmický tok těla a dech se zvětšují vibrace naší životně důležité energie, jež přirozeně směřujeme k naší všudypřítomné vnitřní podstatě.
Jsem zastáncem toho názoru, že jóga je pro všechny. Pokud chceme udělat něco pro své tělo a duši, nikdy není pozdě s ní začít.

„Loď je nejbezpečnější v přístavu, ale kvůli tomu se lodě nestavějí. John A. Shedd

Vyučuji také jógu pro děti, která napomáhá se soustředěním, podporuje rozvoj jazykových dovedností, napomáhá se integrovat a budovat důvěru a sebeúctu, poskytuje způsob jak se učit pohybem.
Lekce jsou vedeny formou hry, kde jde o spoluvytváření, vzájemný respekt a svobodu v rámci bezpečných hranic.

27 h Rainbow Kids Yoga Londýn 2016

95 h Rainbow Kids Yoga Londýn 2017

200 h Swaha Yoga Centre Bali 2018 – Hatha/Vinyasa

Cvičíme:

středa v 18.30 hodin – jóga pro dospělé
středa v 19.50 hodin – jóga pro dospělé
čtvrtek v 16.30 hodin – jóga pro děti ( 3 -5 let )
neděle v 19.30 hodin – jóga pro dospělé


Na lekce jógy je nutné se přihlásit dopředu na tel. +420 607 546 455

email: brejayoga@gmail.com


Těší se na Vás cvičitelka Martina Bruštíková


KRUHOVÝ TRÉNINK

Cvičíme:

pondělí v 19:00

Na lekce je nutné se přihlásit dopředu na tel. +420 731 403 556, nebo pomocí
rezervačního systému.

email: paja.cejka@seznam.cz

Těší se na Vás cvičitel Ing. Pavel Čejka

Fitness se věnuji více než 10 let. Trenérské vzdělání jsem získal v Improve Academy u guru českého fitness Vladimíra Hirky. Od roku 2014 se věnuji výživovému poradenství, trénování v posilovně a vzdělávací činnosti jako lektor kurzu ,,Instruktor fitness“. V tomto studiu vedu lekce kruhového tréninku vhodné pro ženy i muže, začátečníky i pokročilé. Ve vztahu ke svým klientům kladu důraz na variabilitu provedení cviků (těžší nebo lehčí varianty) a správnou kloubní stabilizaci.

Co můžete očekávat od kruhového tréninku? Cvičíme převážně s vlastní vahou s využitím jednoduchých pomůcek jako je gymnastický míč, stepper, švihadlo, overball, medicinbal, TRX nebo gumový expandér. Lekce jsou zaměřeny na cvičení v intervalech na jednotlivých stanovištích. Jde o kombinaci silových, silově vytrvalostních a isometrických cviků. Můžete očekávat zlepšení vaší fyzické kondice, formování problematických partií a radost z pohybu.

Cvičíme:

čtvrtek v 17:45

Na lekce je nutné se přihlásit dopředu na tel. +420 777 882 329, nebo pomocí
rezervačního systému.

email: danielbau@seznam.cz

Těší se na Vás cvičitel Daniel Bauer

Pohybu se věnuji od malička. V 5 ti letech jsem dělal bojové umění pod vedením trenéra MMA Dana Bartáka a od té doby jsem vyzkoušel spoustu dalších sportů. Věnoval jsem se atletice a sbíral i nějaká umístění v okresním a krajském kole sedmiboje. Dva roky jsem jezdil závodně motocross a také hrál stolní tenis. Poté jsem se vrátil zpět k MMA, kde jsem si uvědomil, že mě více baví posilování a trénink sám o sobě než boj. Začal jsem chodit do posilovny a zkoušet cvičit s činkama. Již 5 let se věnuji čistě silovému tréninku s kombinací se street workoutem. Jsem také funkční trenér se zdravotním zaměřením a baví mě se dále vzdělávat v oblasti pohybu a posilování.Podrobnosti:

Jóga i kruhový trénink je maximálně pro 10 lidí.
Při předplatném budete mít zajištěné své místo, pokud nebudete moci některé pondělí přijít sami, můžete poskytnout své místo kamarádce ( náhradnici za Vás), nepropadne Vám tímto lekce.
Pokud nechcete předplatné, můžete platit přímo hodinu, pokud budou volná místa. Přednost mají klientky s předplacenou hodinou. Kapacita tělocvičny je omezena na maximum 10 lidí, jedná se tedy o cvičení v malé skupince.

Prohlédněte si náš ceník

Cvičení slender

Cvičení na slender life stolech bylo ukončeno 30.6.2018.
Dle nařízení GDPR byly vaše osobní údaje nevratně vymazány ze systému slender.