Školení

Tlusté střevo – klíč ke zdraví?

Vylučování nestravitelných zbytků potravy a odpadových látek je stejně důležité jako příjem stravy. Střevní prostředí ovlivňujeme naším jídlem a podle toho živíme v tlustém střevě prospěšné nebo škodlivé bakterie, které působí na naše fyzické ale i psychické zdraví.

Proto se pojďme naučit, jak podpořit činnost tlustého střeva – čističky našeho těla.

Náplň semináře:

  • Stavba a funkce tlustého střeva
  • Význam střevního mikrobiomu
  • Důležitost vlákniny pro naše zažívání a vylučování, prebiotická strava
  • Prevence zácpy
  • Podpora vyprazdňování (jednoduché cviky a automasáž)
  • Orgánová meditace (navození procesu sebeléčení a harmonizace organismu)

Termín: 23. 10. 2021 od 9:00 do 12:00

Místo konání: Pohoda Salon, Tesaříkova 1027/2, Praha 10

Cena semináře: 400 Kč

Kontakt pro přihlášení: jana.rytinova@seznam.cz,  tel. 723 765 558

S sebou: psací potřeby, pohodlné oblečení

Možnost přihlášení do: 20. 10. 2021

Zastav se a nespěchej!

Zdraví není samozřejmost, obzvláště v dnešním civilizovaném a uspěchaném světě. Záleží jenom na nás, jak se umíme vyrovnat s nároky, jež na nás působí.

Proto pojďme se spolu zastavit, uvolnit se, procítit své tělo a ponořit se do sebe sama. Naučíme se správně dýchat, uvědomíme si důležitost bránice při dýchání a pro uvolnění svalového napětí. Nejkratší a nejrychlejší cestou – správným dýcháním se uvedeme do klidu. Protože klid přichází s dechem a uvolnění přináší sílu.

Náplň semináře:

  • vliv podzimu a zimy na naše tělo a psychiku (udržení imunity, zbytečné vyčerpávání se, nutnost šetření sil)
  • odezva chronického stresu v organismu
  • uvolnění čelistí, obličeje, rukou, uvolněné držení těla
  • význam správného dýchání pro očistu, relaxaci a léčení organismu (nácvik jednoduchých dýchacích technik)

Termín: 20. 11. 2021 od 9:00 do 12:00

Místo konání: Pohoda Salon, Tesaříkova 1027/2, Praha 10

Cena semináře: 400 Kč

Kontakt pro přihlášení: jana.rytinova@seznam.cz, tel. 723 765 558

S sebou: psací potřeby, pohodlné oblečení

Možnost přihlášení do: 17. 11. 2021

Seminář Sebeláska

Podle metody Míly Lukášové

Víkend bude plný sebepoznávací práce na sobě samých. Budeme mluvit o smyslu života, mezilidských vztazích a v neposlední řadě o vnitřním dítěti. Díky použití jednoduchých, laskavých regresních technik nahlédneme do své minulosti. Určitě všichni víme, že dětství má zásadní vliv na kvalitu prožívání našeho života. Ukazuje se, že naplnění našich základních potřeb (ochrana, péče, přijetí, láska, pozornost) a podmínky života v raném dětství (potřeba mít své místo a materiální uspokojení) významně formují naši osobnost, a náš vztah k sobě samým. Proto se podstatná část semináře věnuje dětství a vnitřnímu dítěti. Ukáže se jaké programy a náhradní vzorce jsme vytvořili. Praktická část je zaměřená na snadné techniky sebeléčení, které můžete praktikovat v běžném životě, a které napomohou žít kvalitnější život.

Termín: 13-14.11.2021

sobota 9:00 – 18:00 a neděle 9:00 – 15:00

Lektorka: Kristina Bělková

Cena: 2200,-

Místo konání: Praha

Co s sebou: Pohodlné oblečení, 2 fotky z dětství, poznámkový blok, tužka

Rezervace: kristina.regrese@seznam.cz

Tel: 733 691 116

Jóga víkend s Janou

Víkend „jóga s Janou“ se opravdu vydařil, vládla velmi pohodová atmosféra. Měli jsme skvělé ubytování, místní hasiči propůjčili svou klubovnu na cvičení, kde jsme cvičili při ohni v krbu. Během víkendu bylo opravdu hodně cvičení, všechny účastnice bravůrně zvládaly. Přednáška o lymfatickém systému zajisté přesvědčila o důležitosti pohybu. Při přednášce o reflexní terapii se děvčata naučila používat své prstíky pro vlastní uzdravení. Sobotní procházka po okolí za deštivého dne nás dovedla až na svatomartinský oběd. V neděli jsme navštívily místní kostelík a zříceninu hradu Štěpanice, napily jsme se z místního zdravého pramene a všechny jsme odjížděly s pocitem skvěle prožitého víkendu. Všem účastnicím moc děkuji a těším se na další víkendy.

Přednáška – zdravý životní styl

V sobotu 29.2.2020 ve 14 hodin Vás zveme na přednášku, kde se dozvíte spoustu informací a trendů u oblasti zdravého životního stylu. Přednáška bude doprovázena měřením na impedanční váze. Přednášející – výživová poradkyně Eva Pecháčová. Kapacita míst omezena, prosím, rezervujte si své místo na emailu: eva.pechacova@seznam.cz Vstupné 150,- Kč

Nabízíme

Pokud máte zájem o zapůjčení naší tělocvičny, nejen pro nějakou sportovní aktivitu, ale také i pro menší školení či seminář, tak nás neváhejte kontaktovat. Buď to emailem nebo telefonicky.