od září 2021 opět vše v provozu - masáže i cvičení

Relaxační aroma masáže

Jedná se o relaxační, vlastně rozmazlovací olejovou masáž s použitím směsí ze 100% esenciálních éterických olejů.
Terapie pro tělo i duši, moudrost Východu a Západu.
Tady se skloubí příjemný dotek na pokožku, pohlazení s aromatickými oleji, které působí na organismus vjemem vůně  a také léčivými účinky na různé orgány ( v žádném případě tím nemyslím erotické masáže).
Ovlivňuje blahodárně psychiku, uklidňuje mysl, nastoluje rovnováhu a samoozdravné procesy a příznivě působí na krevní a lymfatický oběh, nervový systém, trávení,  tělesné funkce…..

Nejlepší je dopřát si masáž celého těla nebo pokud nemáte tolik času alespoň část.

Antistresová masáž hlavy, obličeje a dekoltu :

Tady prolínají mé znalosti  techniky z ajurvédy (Indie), technika lymfatické masáže a jemné pohlazení relaxační masáže a olejů pro obličej a dekolt blahodárných.
Antistresová masáž hlavy, kdy povískám ve vlasech, prokrvím vlasatou část, vymačkáním akupresurních bodíků (hmaty od starých Indů) ulevíme od starostí a napětí. Obličej pohladím jemnými tahy přesně po lymfatickém systému, doporučuje se při otocích v obličeji a kolem očí, odstraní usazené odpadní látky. Zlepší se napětí kůže i podkoží. Dekoltu dáme péči jemné masáže opět přesně po směru lymfy.
Při pravidelné péči dochází i výrazným změnám výrazu obličeje. Pleť je mladistvější a pevnější. Celkově pomůže ulevit od stresu a napětí. Je i jako prevence proti tvorbě vrásek.