Estetické formování postavy

Jedná se o kůru, kdy se mnou strávíte celkem 30 hodin Vašeho času.

Při první návštěvě použijeme metr a budeme měřit Vaše partie, aby jste věděla jaké účinky na konci kůry budou. Postavím Vás na váhu.
Začneme hodinovou masáží celého těla speciálním olejem, dle potřeby v některých místech i za pomocí masáže baňkou. Poté Vás zabalím do speciální folie, ve které si poležíte další hodinu, budete relaxovat a potit se.
Součástí je i lymfatická přístrojová masáž dolních končetin, zadečku a bříška, ale na lymfoven přijdete v jiný den. Zde opět zábal s olejíčkem do lymfovenu.
Při poslední návštěvě budeme opět měřit Vaše partie těla. Sama již v průběhu jednotlivých dnů na sobě poznáte výsledky. Výsledky jsou zaručené. Tady nejde hlavně o Vaši hmotnost, ale o zeštíhlení na centimetry. Vaše paže, hrudní koš, bříško, zadeček, stehna i lýtka to poznají. To mohu garantovat.

shrnutí :
10 x přijdete na 2 hodiny – masáž a zábal – 20 hodin
10 x přijdete na 1 hodinu – lymfodrenáž – 10 hodin
celkem tedy 30 hodin

Součástí je i jídelníček, ne žádná dieta, ale úprava Vašeho stravovacího návyku. Také doporučím některé cvičení a vy sama můžete podpořit Vaši hubnoucí kůru doma masáží speciálním kartáčem nasucho si masírovat některé partie Vašeho těla nebo ve sprše použitím lufovací žínky, kdy při mytí budete tělo ošetřovat.