od 3.5.2021 opět otevřeno - prozatím pouze masáže

Školení

Trénink lockpickingu pro veřejnost

Jednou měsíčně naší tělocvičnu u nás v Pohodě proměníme na tréninkový prostor pro lockpickerský trénink pořádaný Asociací českých lockpickerů. Co je to vlastně lockpicking? Lockpicking je takový relax, hlavolam, sport a koníček v jednom. Jedná se nedestruktivní otevírání zámků – otevření visacích zámků či cylindrickou vložku za pomoci planžet a jiných speciálních nástrojů. Tyto tréninky jsou veřejnosti přístupné po registraci u nich na webu zde.

Jóga víkend s Janou

Víkend „jóga s Janou“ se opravdu vydařil, vládla velmi pohodová atmosféra. Měli jsme skvělé ubytování, místní hasiči propůjčili svou klubovnu na cvičení, kde jsme cvičili při ohni v krbu. Během víkendu bylo opravdu hodně cvičení, všechny účastnice bravůrně zvládaly. Přednáška o lymfatickém systému zajisté přesvědčila o důležitosti pohybu. Při přednášce o reflexní terapii se děvčata naučila používat své prstíky pro vlastní uzdravení. Sobotní procházka po okolí za deštivého dne nás dovedla až na svatomartinský oběd. V neděli jsme navštívily místní kostelík a zříceninu hradu Štěpanice, napily jsme se z místního zdravého pramene a všechny jsme odjížděly s pocitem skvěle prožitého víkendu. Všem účastnicím moc děkuji a těším se na další víkendy.

Přednáška – zdravý životní styl

V sobotu 29.2.2020 ve 14 hodin Vás zveme na přednášku, kde se dozvíte spoustu informací a trendů u oblasti zdravého životního stylu. Přednáška bude doprovázena měřením na impedanční váze. Přednášející – výživová poradkyně Eva Pecháčová. Kapacita míst omezena, prosím, rezervujte si své místo na emailu: eva.pechacova@seznam.cz Vstupné 150,- Kč

Nabízíme

Pokud máte zájem o zapůjčení naší tělocvičny, nejen pro nějakou sportovní aktivitu, ale také i pro menší školení či seminář, tak nás neváhejte kontaktovat. Buď to emailem nebo telefonicky.